01

Organizacja przestrzeni

02

Decluttering

03

Projektowanie przestrzeni

04

Przeprowadzki

05

Segregacja dokumentów

06

Nauka składania

Usługi

Organizacja Przestrzeni

Zorganizuję oraz ulepszę przestrzeń w Twoim domu, tak aby była funkcjonalna i praktyczna a każda rzecz znalazła swoje miejsce.

Podczas pierwszego spotkania poznaję Ciebie, Twoje nawyki, Twój dom. Oprowadzasz mnie i omawiamy problematyczne obszary w Twoim domu.

Ustalam Twoje oczekiwania, doradzam w kwestii estetyki oraz proponuję rozwiązania organizacyjne.

Dokonam pomiarów miejsc przechowywania aby następnie przygotować dokładny projekt z inspiracjami, rozwiązaniami organizacyjnymi oraz listą zakupową, którą otrzymasz ode mnie po spotkaniu.

* Pierwsze spotkanie nie zobowiązuje Cię do dalszej współpracy. Możesz poczuć motywację i samodzielnie wdrożyć zmiany.

Blat kuchenny z przyborami do gotowania
Kosz z poukładanymi ubraniami

Usługi

Decluttering

Pomogę Tobie pozbyć się nadmiaru niepotrzebnych rzeczy i zmotywować Cię do wprowadzenia zmian. Podczas pierwszego spotkania poznaję Ciebie, Twoje nawyki i Twój dom. Omawiamy problematyczne obszary i przygotuję dla Ciebie plan działania z dopasowaną metodą odgracania. Wspólnie odgracamy Twoją przestrzeń.

Odgracić możemy jedno pomieszczenie lub cały dom. Pomagam Tobie podjąć decyzję co należy zostawić, co wyrzucić, co sprzedać a co oddać. Segregujemy, kategoryzujemy, upraszczamy. Pomogę Tobie zorganizować przestrzeń na nowo.

* Pierwsze spotkanie nie zobowiązuje Cię do dalszej współpracy. Możesz poczuć motywację i samodzielnie wdrożyć zmiany.

Usługi

Projektowanie przestrzeni

Jeśli uwielbiasz systemy IKEA ( ja uwielbiam!:)) i potrzebujesz projektu garderoby, szafy, spiżarni, pralni czy innego miejsca do przechowywania to przygotuję dla Ciebie projekt z gotową listą zakupów. Udostępnię Tobie formularz do sprecyzowania wymagań.

Co otrzymujesz w mojej usłudze:
rozmowa telefoniczna celem uzgodnienia wymagań potrzebnych do sporządzenia projektu
gotowy projekt 2D/3D
gotowa lista zakupów

Ty jednym kliknięciem składasz zamówienie i opłacasz na stronie IKEA. 🙂

Szafa modułowa z Ikei, w której wiszą ubrania
Stojące kartony po przeprowadzce

Usługi

Przeprowadzki

Pomoc w spakowaniu i rozpakowaniu rzeczy. Jeśli przeprowadzasz się to usługa declutteringu i organizacji przestrzeni jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Podczas sesji pomogę Tobie spakować kartony i pozbyć się nadmiaru niepotrzebnych rzeczy. Zaprojektuję i rozplanuję funkcjonalne rozwiązania wnętrza szuflad czy szaf w miejscu, do którego się wprowadzasz.

Usługi

Segregacja dokumentów

Z zawodu jestem inżynierem z kilkuletnim doświadczeniem w dziale jakości. Lubię dokumenty, ich odpowiednie posegregowanie i ułożenie. Z moim doświadczeniem pomogę Tobie odgracić i tą przestrzeń. Opisać, ułożyć i umieścić w estetycznych organizerach.

Zorganizowana teczka z poukładanymi dokumentami